У Білій Церкві по гарячих слідах затримали крадія, який проник до магазину
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89580013_1695790257261227_4929132621847330816_o.jpg)
Вчора вночі білоцерківські поліцейські отримали повідомлення про крадіжку на вулиці Івана Кожедуба.
Про це повідомляє патрульна поліція Київської області.
Заявник повідомив, що бачив як невідомий чоловік у темному одязі розбив скло в одному з магазинів, проник до середини та через деякий час швидко побіг в напрямку вулиці Рибної. Заявник надав чіткі прикмети правопорушника.
Патрульні, обстеживши прилеглу територію, виявили та затримали схожого за описом чоловіка. Ним виявися 19-річний білоцерківець.
Поліцейські разом із порушником повернулися до магазину. Трохи згодом, на місце прибула керуюча філією, яка передивившись відео з камер спостереження, вказала, що саме цей чоловік проник до магазину.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу Білоцерківського відділу поліції для подальшого встановлення всіх обставин події. Справою займатимуться слідчі.