У Білій Церкві п'яний чоловік вдерся до чужого будинку
Білоцерківські патрульні затримали чоловіка, який, розбивши скло, проник до будинку жительки Білої Церкви.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/104475183_1794714440702141_3278085054291866051_n.jpg)
Про це повідомляє патрульна поліція Київської області.
Інцидент стався сьогодні вночі, на початку першої години ночі: поліцейські отримали виклик про незаконне проникнення до житла у місті на вулиці Новій. Стурбована жінка повідомляла, що через паркан, розбивши скло у дверях, до її будинку проник невідомий чоловік. Вона злякалася та вибігла зі свого помешкання.
Поліцейські швидко прибули за вказаною адресою і виявили на місці 75-річну власницю будинку. За її згодою власниці патрульні зайшли до будинку та обстежили його. В помешканні вони виявили розбите скло та сліди бурого кольору, схожі на кров, а в одній з кімнат перебував 37-річний чоловік з явними ознаками алкогольного сп’яніння.
Порушника чужого спокою затримали та викликали слідчо-оперативну групу.
Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв, що у Білій Церкві відеокамери допомогли затримати грабіжника.