Травматичний пістолет та 8 набоїв везла жінка на відпочинок
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56396028_1370743256432597_2785239248679206912_n.jpg)
Патрульні аеропорту "Бориспіль" в терміналі «D» виявили у жінки травматичну зброю.
7 квітня патрульні отримали повідомлення від працівників терміналу «D» ДПМА «Бориспіль», що через паспортний контроль проходить жінка, яка має у багажі предмет, схожий на зброю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56395189_1370743243099265_6247836930617114624_n.jpg)
Інспектори оглянули її валізу та знайшли у 38-річної уродженки Хмельниччини коробку, в якій був предмет, за зовнішніми ознаками схожий на травматичний пістолет та 8 набоїв до нього.
Жінка не мала документу на зброю, і повідомила, що вона належить її чоловікові. Патрульні дочекались чоловіка, але і він не надав дозвільних документів. Під час перевірки по базах даних МВС інформації щодо цього предмету, схожого на зброю відсутня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56649468_1370743239765932_604243508466810880_n.jpg)
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу, які далі займатимуться цією справою.