Новини
Україна
Новини Київської області
Україна-суспільство
Політика

Тепер можна швидко знайти корупціонерів за прізвищем та видом корупційного діяння


НАЗК презентувало оновлений Реєстр корупціонерів.

Фото з відкритих джерел

Відтепер можна перевірити кількість корупціонерів у кожній області та справжність довідок за QR-кодом.

Про це повідомили у НАЗК.

«Завдяки оновленому Реєстру корупціонерів журналісти та громадяни зможуть реально оцінити кількість осіб, які були засуджені за корупцію в Україні. Знайти інформацію про фізичних та юридичних осіб, які здійснили корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення, відтепер можна легко та у зручному форматі», - запевняють у відомстві.

Там наголосили, що завдяки доданій інтеграції із Prozorro державні установи зможуть швидко дізнатися, чи є в Реєстрі корупціонерів компанія, яка бере участь у їхньому тендері. У свою чергу, компаніям, які беруть участь у тендерах, більше непотрібно витрачати додатковий час на формування відповідної довідки.

«Перевірити справжність довідки можна буде за допомогою QR-коду з унікальною інформацією або ввівши номер цієї довідки в Реєстрі. Це значно зекономить час для посадовців, підприємців та громадян, яким ці дані будуть потрібні для участі чи проведення державної закупівлі», — додав керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК Сергій Деркач.

Головні оновлення Реєстру корупціонерів

  • Покращений пошук. Знайти відомості про людину чи компанію в Реєстрі корупціонерів стане значно легше завдяки спеціальним фільтрам.
  • Зручна робота з даними та інтерактивна мапа порушень. У Реєстрі доступна карта порушень, яка відображатиме, скільки осіб притягнуто до відповідальності за корупцію в кожній окремій області.
  • Інтеграція з іншими електронними сервісами завдяки API. Оновлений Реєстр має модуль інтеграції із системою державних електронних закупівель Prozorro та Єдиним державним веб-порталом відкритих даних. Найактуальніша інформація з Реєстру буде оновлюватися автоматично й не залежатиме від людського фактору.

Як повідомляв «Погляд», корупція чиновників знищує рибну галузь.

«Погляд» розповідав про корупцію в галузі охорони здоров’я.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.