Новини
Україна
Новини Київської області

На Київщині скоро відновлять до 300 автобусних маршрутів

Транспортні засоби вже почали курсувати з Бучі, Ірпеня, Бородянки, Гостомеля та Немішаєвого.

На Київщині скоро відновлять до 300 автобусних маршрутів - зображення

Найближчим часом на Київщині планують відновити до 300 автобусних маршрутів. Наразі в столичному регіоні приміські та міжміські автобуси вже почали курсувати на 220 маршрутах, для чого задіяли близько 250 транспортних засобів. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

"Частину автобусних маршрутів у пристоличному регіоні вже відновили. Зараз працюємо над тим, щоб відновити їх у тих місцях, де внаслідок бойових дій були зруйновані дорожні покриття та переправи. Найближчим часом прогнозуємо відновлення до 300 автобусних маршрутів і збільшення рухомого складу до 400 одиниць", –

очільник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк

Варто зазначити, що наразі автобусні маршрути в області відновили і на деокупованих територіях. Зокрема транспортні засоби почали курсувати з Бучі, Ірпеня, Бородянки, Гостомеля та Немішаєвого.

Нагадаємо, відсьогодні в частині шкіл Іванківської та Гостомельської громад відновили навчання. А в Бородянці в травні проведуть виїзний прийом фахівців Інституту кардіології. Також стало відомо, якою буде комендантська година на Київщині до кінця квітня

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.