#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина-суспільство
Київ

Стало відомо, як працюватиме громадський транспорт у Києві в разі надзвичайної ситуації

18.02.2022
У столиці розробили мобілізаційний план.

Стало відомо, як працюватиме громадський транспорт у Києві в разі надзвичайної ситуації - зображення

У разі надзвичайної ситуації весь транспорт міста Києва буде працювати за спеціальним режимом. Про це повідомила пресслужба КМДА з посиланням на слова директора департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор.

"Метрополітен – це транспорт, який має споруди подвійного призначення, що використовуються для перевезення пасажирів та для захисту населення як сховище. А саме: метро працюватиме для перевезення працівників критичної інфраструктури зранку та ввечері в години пік (приблизно 6 годин на день), увесь інший час метрополітен використовуватиметься як укриття. Робота транспорту буде організована відповідно до документів і залежно від ситуації".

Директор департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор

За словами чиновника, у разі надзвичайної ситуації робота "червоної" гілки на лівому березі буде зупинена, оскільки це відкрита ділянка метро. Проте всіх мешканців евакуюють на спеціально виділених автобусах до підземної частини метрополітену. Також стало відомо, що на випадок використання метрополітену в режимі "Укриття", всі станції метро закриють на час укриття для захисту населення та працівників метрополітену.

"Для забезпечення життєдіяльності міста роботу магістральних маршрутів громадського транспорту буде збережено. Робота маршрутів із незначним пасажиропотоком може бути зупинена".

Директор департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор

Нагадаємо, також днями в Києві затвердили план евакуації.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.