Вишневе

Спортсменка з Вишневого завоювала срібло на чемпіонаті України із самбо

Першість країни пройшла нещодавно у Львові.

Спортсменка з Вишневого завоювала срібло на чемпіонаті України із самбо - зображення

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці депутат Вишневої міськради В'ячеслав Гостар, нещодавно у Львові пройшов чемпіонат України із самбо, де друге місце здобула місцева спортсменка.

Уродженка Вишневого Ольга Дріг взяла участь у чемпіонаті України із боротьби самбо серед юніорок і змогла вибороти нагороду – в результаті змагань спортсменка здобула срібну медаль.

Нагадаємо, юні футболісти з Білої Церкви завоювали срібло на змаганнях у Польщі. На футбольний турнір до Кракова приїхали команди з Польщі, Словаччини та України.

Раніше у Кагарлику пройшов чемпіонат з мініфутболу. Золотим призером змагань стала команда "Дружба" із Мирівки, що у Кагарлицькому районі.

Раніше стало відомо, що у Києві відбувся чемпіонат України з вільної, греко-римської та жіночої боротьби 2008-2010 р.н., в якому взяли участь близько 1000 юних атлетів. На семи килимах вони виборювали чемпіонські звання. Збірна команда ДЮСШ м. Українка і м. Обухова здобула три золотих та одну срібну медалі.

Нагадаємо, білоцерківські спортсмени стали призерами всеукраїнських змагань, а броварчани стали чемпіонами континентальних змагань.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.