Новини
Києво-Святошинський район

Сільрада Віти-Поштової будує дорогу за кошти активістів

12.02.2019 Катерина Бенке 0

Активісти села Віта-Поштова за спільні кошти придбали 3 тонни асфальту, щоб прокласти дорогу у селі Юрівка. Віто-Поштова сільська рада проінформувала жителів про те, що невдовзі почне ямковий ремонт вулиці Шевченка в Юрівці та вулиці Набережної у Віті-Поштовій. Однак не за сільські кошти. "Вирішення цієї проблеми не є можливим за рахунок нашого бюджету, бо частига доріг нашої громади, як цей відрізок, є обласними. Тобто навіть 1 гривня, витрачена з нашого бюджету, несе відповідальність за нецільове використання грошей, аж до кримінальної", - написали працівники сільради на офіційній сторінці. Сільрада подякувала активістам, яким чомусь вдалося зібрати кошти та закупити асфальт. При чому не просто асфальт, а спеціальний, який можна класти при мінусовій температурі. Ідею запропонував голова громадської організації "Сіверка" Любомир Гайдамака. Жителі активно відреагували на пропозицію профінансувати дорогу та зібрали... близько 14 тисяч гривень!
"Я ж тіньовий голова сільради, - шуткує Гайдамака, та додає, - У мене п'ятеро дітей. І я хочу аби вони жили в красивому селі".
Активіст говорить, що дорогу мали ремонтувати сьогодні, однак завадив дощ. За ремонт за кошти жителів візьмуться як активісти, так і комунальне підприємство "Віта". А сільрада напише "постик" з подякою у Facebook.