#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

Штрафів не буде: зараз жінкам не обов'язково ставати на військовий облік (ВІДЕО)

17.01.2022
У Міністерстві оборони України заспокоюють українських жінок.

У Міністерстві оборони України заявили, що попри запровадження військового обліку для жінок, ставати на нього вже зараз не обов’язково.

Про це повідомила заступниця очільника відомства Ганна Маляр.

"Прямо зараз не треба жінкам йти до територіальних центрів комплектування (колишні військкомати)", – наголошує заступниця міністра.

Повідомляється, що протягом 2022 року триватиме перехідний період.

"Зараз ведеться робота над спрощенням порядку постановки на облік, вивчається питання пріоритетності професій, споріднених з військово-обліковими спеціальностями", – розповідає Ганна Маляр.

Ганна Маляр також запевнила, що протягом 2022 року штрафів за не постановку жінок на облік не буде.

"Також опрацьовується питання спрощення всіх процедур постановки на облік – як чоловіків, так і жінок. В тому числі і "цифровізація" тих процесів, які технічно можливо перевести в онлайн", – додала вона.

Раніше стало відомо, що наказом МОУ українок популярних професій зобов’язали стати на військовий облік. На військовому обліку повинні перебувати працівниці, зайняті у 35 сферах діяльності. Список професій охоплює майже весь спектр ринку праці – від громадського харчування до банківської справи.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.