Бориспіль

Школярі із Воронькова здобули перемогу в турнірі з футболу серед освітніх закладів Бориспільщини

З нагоди відзначення 100-річчя Соборності України 22 січня 2019 року в спортзалі с. Мирне відбувся турнір з футболу в приміщенні серед юнаків 9-11 класiв (2001-2004 р. н.), команд груп тренерів КДЮСШ та закладів загальної середньої освіти. Продемонструвавши змістовну гру та обігравши всіх суперників, впевнену перемогу в турнірі виборола команда ОНЗ «Вороньківський НВК» (тренер Микола Подолинний). За результатами ігор ІІ місце посіла команда Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Вадим Махортов), ІІІ місце – у футболістів Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Андрій Самборський), ІV місце – у господарів майданчика команди Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Григорій Орловський). П’ятою стала команда Головурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Наталія Соколовська). Гравці команд-призерів змагань отримали в нагороду грамоти та медалі, а переможець турніру нагороджений кубком. Організаторами змагань були Бориспільська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа та Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА