Новини
Україна
Екологія

Середній рівень підтоплення на Херсонщині сягає 5,6 м (ВІДЕО)

Під водою перебуває 600 квадратних кілометрів Херсонської області. Спостерігається зростання рівня води у річці Інгулець.

Рівень Каховського водосховища в районі Нікополя станом на 08:00 8 червня становить 13,05 м − за минулу добу водосховище обміліло на майже 1 м, рівень води продовжує падати.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

"За добу рівень води у Каховському водосховищі зменшився майже на метр. На даний час продовжуються руйнування водозливної греблі, земляної вставки між будівлею станції та шлюзом".

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що в акваторії Миколаєва вода піднялась на 97 см.

Наразі адміністрації районів обстежують територію міста. В окремих найнижчих місцях укріплюють берегову лінію поблизу житлових будинків.
Також, за словами мера, працівники департаменту ЖКГ обстежують підвали багатоповерхівок.

"Наразі працюють на вул. Лазурній. Підвали сухі, але в разі чого, будемо відкачувати воду мотопомпами. Прошу всіх миколаївців бути уважними і обходити підтоплені місця! Бережіть себе!".

Також станом на 8:00 8 червня рівень Каховського водосховища в районі Нікополя становить 13,05 м − за минулу добу водосховище обміліло майже на 1 м, рівень води продовжує падати.

Про це повідомили в Укргідроенерго.

На даний час продовжуються руйнування водозливної греблі, земляної вставки між будівлею станції та шлюзом.

Наразі Укргідроенерго спільно з Укренерго коригують режим роботи гідроелектростанцій та накопичують воду вище Каховської ГЕС у інших водосховищах Дніпровського каскаду, щоб зменшити підтоплення на півдні країни.

Вас також можуть зацікавити такі новини: