Новини
Україна
Новини Київської області
Київ

Київська область готова прийняти евакуйованих жителів Херсонщини

Продовжується евакуація постраждалих із зон підтоплень після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС. Кілька областей уже заявили про готовність прийняти постраждалих.

Київська область готова прийняти евакуйованих жителів Херсонщини - зображення

Київщина готова прийняти жителів Херсонщини, які опинилися на затоплених територіях унаслідок підриву російськими терористами греблі Каховської ГЕС

Про це повідомляє голова Київської ОВА Руслан Кравченко у Facebook.

Руслан Кравченко доручив підготувати місця для компактного перебування людей. Наразі в області вже готово понад 3000 місць, у тому числі й для маломобільних груп та людей з інвалідністю. Також підготовлені спальники, термоковдри, постільна білизна, розкладачки, посуд тощо. Крім того, міжнародні партнери мають надати продуктові набори евакуйованим людям.

Очільник столичного регіону наголосив:

"Російські злочинці продовжують цинічно знищувати українців. І ми не залишимо в біді людей, які евакуюються з небезпечних територій. Президент України, Уряд, регіони та органи місцевого самоврядування Київщини об’єднали зусилля для підтримки та допомоги всім, хто цього потребує! Підрозділи ДСНС у Київській області вже готові за першої вимоги виїхати до постраждалих територій".

З питаннями щодо розселення громадяни можуть звертатися за телефоном: (099) 510 72 12.

Нагадаємо, що внаслідок нічного удару по Київщині 6 червня пошкоджено поліклініку та приватні будинки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.