#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Вишгород
Події

Рятувальники Вишгородщини отримали нове обладнання та спеціальні костюми

11.02.2022
Обладнання допоможе підвищити ефективність роботи працівників ДСНС Вишгородського району.

Рятувальники Вишгородщини отримали нове обладнання та спеціальні костюми - зображення
Фото: ДСНС

Як повідомила пресслужба Головного управління ДСНС у Київській області, 10 лютого будівельна компанія передала рятувальникам Вишгородщини два комплекти рятувальних саней та гідротермо костюми.

Тепер у фахівців водолазної групи є можливість ефективніше та оперативніше реагувати на потенційні небезпеки нестійкої криги. Зокрема, плавзасоби залучатимуть для порятунку людей, що потрапили в небезпеку на воді та під час рятувально-пошукових операцій.

Зазначається, що перевага цих саней - невелика вага та значна вантажопідйомність.

"Це дуже важливо для рятувальників Вишгородського району, адже  саме в акваторії Київського водосховища доводиться долати значні відстані по кризі для транспортування потерпілих", - зазначив заступник начальника Головного управління Богдан Данилюк.

Також повідомляється, що рятувальники провели тренування  з новим обладнанням, що вже відсьогодні перебуває на озброєнні підрозділу. Адже не зважаючи на всі попередження ДСНС щодо небезпек перебування на кризі "роботи" рятувальникам вистачає. З початку року в Київській області вже врятовано на воді дев’ять чоловік.

Рятувальники Вишгородщини отримали нове обладнання та спеціальні костюми - зображення
Рятувальники Вишгородщини отримали нове обладнання та спеціальні костюми - 1 - зображення
Рятувальники Вишгородщини отримали нове обладнання та спеціальні костюми - 2 - зображення
Рятувальники Вишгородщини отримали нове обладнання та спеціальні костюми - 3 - зображення
Рятувальники Вишгородщини отримали нове обладнання та спеціальні костюми - 4 - зображення
Рятувальники Вишгородщини отримали нове обладнання та спеціальні костюми - 5 - зображення
Рятувальники Вишгородщини отримали нове обладнання та спеціальні костюми - 6 - зображення
Фото: ДСНС

Нагадаємо, літак ДСНС оперативно доставив до столиці донорські серце, печінку та нирку. Це стало можливим завдяки спільній ініціативі Міністерства внутрішніх справ та МОЗ України щодо створення Єдиного аеромедичного простору.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.