Новини
Ірпінь
Буча
Російсько-Українська війна

російські загарбники пошкодили 30 об’єктів спортивної та молодіжної інфраструктур

Ступінь ушкоджень об’єктів різний – від вибитих вікон та дверей до майже повного руйнування.

російські загарбники пошкодили 30 об’єктів спортивної та молодіжної інфраструктур - зображення
Фото: КОВА

На території Київської області російські окупанти пошкодили 30 об’єктів спортивної та молодіжної інфраструктур. Про це повідомили в пресслужбі КОВА, зазначивши, що ступінь ушкоджень об’єктів різний – від вибитих вікон та дверей до майже повного руйнування.

Зокрема, постраждала Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа, де до війни займалося 950 вихованців за 9-ма видами спорту. Ворожі снаряди зруйнували один із його корпусів. Натомість на стадіоні "Чемпіон", що в Ірпені, – пошкоджені трибуни, підтрибунне приміщення та футбольне поле.

Серед пошкоджених об’єктів також Академія спорту в Бучі, яку відкрили минулого року. Сучасний комплекс з універсальною ігровою залою з трибунами, двома полями для міні-футболу, боксерським рингом, баскетбольним та мультифункціональним майданчиками. Після "русского міра" частина приміщень, зокрема адміністративне та тренувальні зали, потребують капітального ремонту.

Всі об’єкти планують повністю відновити з рахуванням безпекових норм. До прикладу, пошкоджений стадіон "Чемпіон" планують відбудовувати з бомбосховищем, що можна використовувати як тир. А щодо Бучанської Акажемії спорту – вже розроблений ескізний проект оновленої будівлі із залами-трансформерами, що дозволить максимально ефективно використовувати тренувальний простір.

Нагадаємо, за пів року війни рф скоїла 500 злочинів проти культурної спадщини України. Зокрема, в Київській області зафіксовано – 80 злочинів, найбільше – 52 у Бучанському районі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.