Новини
Україна-суспільство
Політика
Економіка

росія завдала Україні збитків на $700 мільярдів, – Шмигаль

В Україні планують спрямувати конфісковані у банків рф 17 млрд грн на відновлення житла.

росія завдала Україні збитків на $700 мільярдів, – Шмигаль - зображення

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час першого в цьому році засідання уряду, що відбулося 3 січня, озвучив, яких збитків росія завдала Україні.

"Спільно зі Світовим банком плануємо провести чергову верифікацію потреб України на швидке відновлення. Нагадаю, що маємо таку фіксацію на початок червня. Тоді цифра становила 350 млрд доларів завданих збитків. Враховуючи останні атаки на нашу інфраструктуру, сьогодні ця сума сягає понад 700 млрд доларів", –

прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Також очільник уряду повідомив, що вже найближчим часом планують почати відновлення України за рахунок коштів, конфіскованих у російських банків. Мова, зокрема, йде про будівництво та ремонт громадських будівель, об’єктів критичної інфраструктури, забезпечення житлом ВПО. На ці потреби в держбюджеті на поточний рік закладено 35,5 млрд грн.

"Також уже найближчим часом розраховуємо почати відновлення за рахунок коштів, конфіскованих у російських банків – на спецрахунку вже є для цього 17 млрд грн. Перший пріоритет – зруйноване житло людей", –

прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Також частиною великої відбудови має стати залучення в українську економіку іноземних інвестицій.

Нагадаємо, також Кабінет міністрів України ініціює встановлення додаткових засобів перевірки в громадських місцях.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.