Новини
Російсько-Українська війна

росія повторила в Ізюмі те, що зробила в Бучі, – Зеленський

За словами президента, на місці масового поховання біля Ізюма станом на цей час встановлено понад 440 могил, але про кількість похованих там людей ще зарано говорити.

росія повторила в Ізюмі те, що зробила в Бучі, – Зеленський - зображення
Фото: t.me/Олег Синєгуб, голова Харківської ОДА

На Харківщині тривають слідчі дії в районах, які були звільнені від російської окупації. Зокрема, продовжується ексгумація тіл на місці масового поховання біля Ізюму. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час свого традиційного відеозвернення ввечері в п’ятницю, 16 вересня.

"Станом на цей час встановлено більше 440 могил. Про кількість похованих там людей ще зарано говорити, слідчі дії тривають. Вже є чіткі докази катувань, знущання з людей… Більше того – є свідчення, що російські солдати, чиї позиції були неподалік цього місця, стріляли по похованнях просто для розваги. Світ повинен на все це відреагувати. росія повторила в Ізюмі те, що зробила в Бучі. І ми зараз тільки почали дізнаватися повну правду про те, що відбувалося в цей час на Харківщини", –

президент України Володимир Зеленський

росія повторила в Ізюмі те, що зробила в Бучі, – Зеленський - зображення

Також глава держави зазначив, що в структурах ООН вже готують групу працівників, яка побуває в цьому місці біля Ізюма, та побачить і зможе доповісти всім у системі ООН про те, що робили терористи росії.

За словами президента, Україна також забезпечить повний доступ журналістів до звільненої території та всіх місць знущання з людей.

"Ми дамо такий доступ, який дасть змогу повідомити світу, що рашизм має бути засуджений", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на місці масових поховань в Ізюмі знайшли 450 могил. Зокрема, там знайшли тіла українських військових зі зв'язаними руками.

До слова, станом на 16 вересня Зеленський також повідомив, що вже майже вся Харківська область деокупована.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.