Різдвяний молитовний сніданок у Броварській міській раді
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80614002_2538800576399993_4735870797313212416_n-2000x1167.jpg)
В період різдвяних свят "молитовні сніданки" відзначають свою третю річницю у Броварах.
Традиція багатьох успішних християнських країн Європи та Америки полягає в тому, що християнські громадські організації та церкви разом з органами влади, які розділяють християнський світогляд, збираються для обговорення того, як покращити життя міста та країни з Божою допомогою.
Ведучими заходу були Катерина Мелікова, начальниця відділу культури Броварської міської ради та Ольга Романенко, член Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80545898_2469649583249421_7919769387148509184_n.jpg)
Заступниця міського голови Лариса Виноградова привітала учасників зустрічі та відзначила позитивну роль молитовних зустрічей в житті міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80731279_299576600985436_3187005148270428160_n.jpg)
Голова ГО «Духовність» Анатолій Лепак запропонував разом прочитати Різдвяну історію в Євангелії від Луки. Він особливо підкреслив, що Бог віддав Свого любого Сина заради спасіння людей...
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80880196_496172681099198_1443922216268857344_n.jpg)
Андрій Василенко, член Ради директорів міста (директор ДП "Зееландія", як ініціатор організації молитовних сніданків у Броварській міській раді на правах депутата, поділився своїми роздумами. Він наголосив, що позитивні наслідки читання Біблії та молитв будуть очевидні не лише зараз, але і через десятиріччя: "... таким буде і Моє слово, яке тільки вийде з Моїх уст, — воно не повернеться, аж доки не виконається те, що Я забажав, і дам успіх на твоїх дорогах і Моїм заповідям", - говорить Господь в Біблії (Ісаї 55:11).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80084109_1052807191727823_6470152551051296768_o.jpg)
Ольга Кунцевська, головний спеціаліст відділу культури та організатор масових заходів у Броварах, в своєму виступі підкреслила:
"Дуже приємно, що в нашому місті, окрім відвідування церкви, є можливість приходити ще на такі заходи, як «Молитовний сніданок», де маєш можливість осмислити слова Святого Писання, почути тлумачення пастирів церков, і знайти відповіді на питання. Дякую організаторам за таку можливість і як чудово, що цій традиції вже три роки. Нехай ця добра справа шириться містом і започатковується в інших підприємствах і організаціях. Це об‘єднує людей і наставляє на шлях до Бога."
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/81706295_585273655365646_3214920318275551232_n.jpg)
Заслужена артистка України, Марина Одольська також взяла участь в молитовному сніданку і проголосила молитву за діячів культури:
"Нехай сила, натхнення, креативний розум і наснага від Тебе, Боже, супроводжують діячів культури у досягненні величних цілей у розвитку своєї Батьківщини – України! Даруй, щоб більше діячів культури та мистецтва несли Слово Боже та світло в серця українців через свою творчість!"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80690002_633097387230500_250375565196918784_n.jpg)
Леонід Черепейнік, депутат міської ради поділився своїми враженнями від заходу:
"Я вважаю, що молитовний сніданок - це один із найголовніших заходів, які є в нашому місті. Тому що тут ми не сваримось, не сіємо роздори, а смиренно перед Богом та з любов‘ю спілкуємось один з одним. Ми читаємо Біблію, роздумуємо над істинами, молитомося «Отче наш» та співаємо колядки, як в даному випадку. Єдність - це велика сила. Я мрію, щоб молитовні сніданки були в нас не раз у місяць, а хоча б раз у тиждень. Було би краще! Особливістю цього сніданку було те, що більше часу для промов і молитв виділялось не самим священникам, а тим, хто працює у Броварській міській раді. Вони підготували і проголосили молитви за сиріт, жінок, сім‘ї, дітей, за освіту, науку, культуру, за бізнес, розвиток державних інституцій - кожен відповідно до своєї професії та щоденної діяльності. Це було настільки щиро! Вірю, що це сприятиме розвитку нашого міста крок за кроком. Початок мудрості - страх Господній. Страх Господній формується під час читання і слухання Слова Божого. Люди , в тому числі державні діячі, будуть діяти відповідно до своїх переконань."