Різали кабель: на Обухівщині спіймали групу крадіїв
Подія сталася поблизу села Трипілля. Там правоохоронці виявили автомобіль та групу осіб, які помітно нервували та дивно поводились. Як з’ясували поліцейські, молодики крали електрокабель.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/140849208_2420435848100611_3126266025468164812_n.jpg)
На заваді зловмисникам стали патрульні поліцейські, які повертались з виклику. Правоохоронці виявили знаряддя злочину та близько 15 метрів зрізаного кабелю, повідомляє Обухівський відділ поліції. Зловмисниками виявились мешканці Обухівського району, віком від 17 до 38 років.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/140799583_2420435988100597_8171350387235056259_n.jpg)
Чоловіки зізнались у скоєному та надали правдиві покази. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/140724022_2420435951433934_4060573231225959276_n.jpg)
Поліція перевіряє чоловіків на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території Обухівщини. Досудове розслідування триває.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/140092980_2420435944767268_3290969852979241390_n.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв про те, що у Вишгороді загорівся електрокабель.
Читайте також про те, як у Переяславі злочинці викрали телефонний кабель.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.