Суспільство
Новини ШоуБізу
Інфографіка

Рейтинг найбільш високооплачуваних знаменитостей за 2021 рік - Forbes (інфографіка)

До списку потрапило 25 артистів, які в загальній сумі заробили 4,4 мільярда доларів без сплати податків і зборів.

Американський журнал Forbes оприлюднив рейтинг найоплачуваніших представників шоу-бізнесу у 2021 році.

Перше місце посідає режисер легендарні трилогії "Володар перснів" та "Хоббіта" Пітер Джексон. У листопаді режисер продав частину своєї фірми з візуальних ефектів Weta Digital компанії Unity Software за 1,6 мільярда доларів. Таким чином він став третьою людиною в історії, яка стала мільярдером (після Стівена Спілберга та Джорджа Лукаса), знімаючи фільми.

Друге місце у класика американського фолк-року Брюса Спрінгстіна, який продав права на весь каталог своїх пісень компанії Sony Music Group за пів мільярда доларів.

Рейтинг найбільш високооплачуваних  знаменитостей за 2021 рік - Forbes (інфографіка) - зображення

Третє – у репера Jay-Z, який заробив 340 мільйонів доларів на продажі частки в музичному сервісі Tidal та бренді шампанського Armand de Brignac.

Один з небагатьох акторів, які потрапили в рейтинг цього року — Дуейн Джонсон, який посів четверте місце. Лише приблизно чверть свого заробітку отримав від ролей у таких фільмах, як "Круїз по джунглях" та "Червоне повідомлення". Проте більша частина коштів надходила його від його марки текіли Teremana.

У першу п'ятірку потрапив і репер-продюсер Каньє Вест. Більшу частину своїх грошей він отримує від багаторічної угоди з розробки кросівок Yeezy для Adidas.

Відзначимо, жодна з жінок не потрапила у десятку. Актриса Різ Візерспун із доходом у 115 мільйонів посіла лише на 12 місці рейтингу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.