#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Автоновини

Приціл на ЄС: автобуси із Запоріжжя отримали необхідний для експорту сертифікат

15.12.2020 1 Дар'я Сафронова 0

Український автовиробник - єдиний на пострадянському просторі, хто виконав жорсткі вимоги сертифікації Європейського Союзу в останніх поправках, діючих в 2020 році. Мова про Євро 6.

Як повідомляє Ukravto, Запорізький автомобілебудівний завод успішно завершив випробування і отримав схвалення Типу ЄС для автобуса А10, тому ця модель буде поставлятися на експорт і найближчим часом вийде на ринки країн Європейського Союзу.

Таким чином якість, технічні параметри та екологічність продукції українського автовиробника офіційно підтверджені і відповідають чинним жорстким вимогам регламенту ЄС. Тож відтепер автобус ЗАЗ може скласти там конкуренцію місцевим виробникам.

Як писав "Погляд", Київ очікує на нові тролейбуси. В оновленому громадському транспорті будуть встановлені кондиціонери та камери спостереження. Проте у Києві закупити повинні не тільки нові трамваї, а ще й автобуси.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал  «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.

Фото: ukravto.ua