Боярський коледж екології і природних ресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України - один із кращих навчальних закладів на Київщині.
Профорієнтаційна робота з учнями як невід’ємна складова функціонування навчального закладу – один із головних аспектів виховної роботи, спрямованої на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.
З цією метою викладач коледжу Роман Михайлович Тасаж відвідав школи Києво-Святошинського району Київщини, зокрема побував у навчальних закладах сіл Лісники, Хотів та Новосілки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/2-3.jpg)
Викладач розповів майбутнім абітурієнтам про особливості навчання у коледжі, про спеціальності, про студентське дозвілля, перспективи продовжити навчання у одному з кращих вишів – НУБіП України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/3-2.jpg)
Користуючись нагодою він запросив школярів Києво-Святошинського району на День відкритих дверей, який відбудеться у суботу 9 лютого 2019 року.
Адже одним із пріоритетних завдань сучасної системи освіти є організація роботи з учнівською молоддю щодо усвідомленого професійного самовизначення.
Фото Боярського коледжу екології і природних ресурсів