Новини
Україна
Політика

Президент затвердив рішення РНБО про неможливість переговорів із путіним (ВІДЕО)

Указом також схвалено рішення РНБО щодо звернення України із заявкою на вступ до НАТО у прискореному порядку.

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони, від 30 вересня про дії України у відповідь на спробу росії анексувати території України, яким унеможливлюються переговори з президентом рф володимиром путіним.

Відповідні указ президента №679/2022 і рішення РНБО України від 30 вересня були опубліковані на офіційному сайті глави держави.

"Констатувати неможливість проведення переговорів із президентом російської федерації в. путіним", –

рішення РНБО від 30 вересня 2022 року

Указом також схвалено рішення РНБО щодо звернення України із заявкою на вступ до НАТО у прискореному порядку. Крім того Уряду доручено підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод України та забезпечити посилення обороноздатності країни шляхом збільшення постачання військово-технічної допомоги. Натомість Верховній Раді рекомендували прискорити прийняття відповідних законопроектів щодо належного санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку рф.

Нагадаємо, 30 вересня Україна подала заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку. Також в той день Зеленський заявив, що після перемоги Україна стане повноправним членом ЄС. Крім того тоді ж путін підписав указ про приєднання до рф окупованих територій України.

Як повідомлялося, днями стало відомо, що рекордна кількість українців підтримує вступ України до НАТО.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.