![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/53318737_540724599749819_4395806470910771200_n.jpg)
5 березня з робочим візитом до Міжнародного центру підготовки підрозділів Нацгвардії, що на Бориспільщині, завітали представники канадської військової тренувальної місії «UNIFIER» на чолі із заступником командира групи загальновійськової підготовки Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади капітаном Майклом Десоньє-Гітар.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/53179296_540725906416355_6654544486435127296_n.jpg)
Метою
зустрічі канадських колег з гвардійцями стало проведення оцінювання навчальних спроможностей та обговорення планів і перспектив розбудови центру, започаткування та розвиток взаємовигідного співробітництва. У ході візиту іноземні гості оглянули інфраструктуру та матеріально- технічну базу центру: казармені приміщення, медичний пункт, лазне-пральний комбінат, їдальню, спортивний комплекс, конференц зал та тренінгове містечко командного згуртування, а також військове стрільбище та інші об’єкти загальновійськового полігону.
«Ми не лише зацікавлені у співпраці, а маємо бажання в короткі терміни скорегувати плани сумісних дій з канадськими колегами щодо підготовки наших інструкторів за стандартами країн партнерів та проведення навчань з підрозділами НГУ за участю канадських інструкторів», - зазначив на брифінгу начальник Міжнародного центру полковник Геннадій Пузанов.