Новини
Україна
Новини Київської області

Працівників закладів обслуговування та харчування навчать говорити українською


А також розкажуть, як мова може допомогти у збільшенні чайових.

Фото: pixabay.com

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці український письменник, журналіст та громадський діяч Богдан Логвиненко.

27–28 лютого для закладів обслуговування та харчування організують «візити» для підтримки в переході працівників на українську. Під час цих зустрічей будуть розповідати про те, як говорити, що дивитися, як мова може допомогти в збільшенні чайових, як відрізнити діалекти та використовувати це, а також чому це важливий історичний крок, до якого може бути долученим кожен.

Формат може бути будь-яким: від невеликої лекції до підтримки в процесі роботи.

«Переважно заклади, що зголосилися наразі у Києві і волонтерів тут вистачає, але є запит також з Бердянська та Дніпра, тож відгукніться, якщо б ви хотіли допомогти у цих містах», – зазначається у дописі.

Наразі бажаючих волонтерів більше, аніж закладів, що висловили бажання у такій підтримці. Серед волонтерів є журналісти, керівники потужних інституцій, професійні тренери та надзвичайно цікаві особистості.

Нагадаємо, 16 січня набула чинності стаття 30 закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Лише за перші кілька днів надійшло майже 100 скарг щодо порушення мовного закону.

Читайте за посиланням у матеріалі «Погляду» про міфи, появу яких викликав мовний закон. Зокрема, людей лякали, що будуть «ловити російськомовних».

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.