Новини
Повітря
Київ

Повітря у Києві погіршилося через автотранспорт та опалювальні установки – Держпродспоживслужба


Вже не перший день забруднення повітря в Києві залишається «високим».

Фото: pixabay.com

Як повідомляють в Держпродспоживслужбі в м. Києві, станом на 21 січня в окремих районах столиці були зафіксовані перевищення середньодобових граничнодопустимих концентрацій шкідливих речовин реєструвалися, зокрема:

  • у 1,3 раза пилу,
  • у 2,2-3,3 раза діоксиду сірки,
  • у 3,5–5 рази діоксид азоту.

«Зазначені речовини властиві викидам, що утворюються при горінні вугілля, мазуту, бензину, дизпалива, газу у теплоенергетичних та опалювальних установках, у двигунах автомобілів та при пожежах. Основний внесок у загальне забруднення атмосферного повітря міста належить автотранспорту», – наголошують в службі.

До слова, раніше влада Києва наполягала, що повітря у місті погіршилося через обігрів котлами та морози, але вже два дні в столиці тримається плюсова температура.

Варто зазначити, що, якщо на ранок 22 січня Київ був у рейтингу IQ Air на 19-му місці, то опівдні піднявся на 14-те.

Скрін з IQ Air

Нагадаємо, ситуація з повітрям у столиці почала погіршуватися у середу, і вже кілька днів Київ - у топ-20 міст із найбруднішим повітрям у світі.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.