Новини
Новини світу

Польські “Леопарди” вже в Україні (ВІДЕО)

Перші бойові танки Leopard 2 вже прибули в Україну. Загалом Польща пообіцяла таких 12.

Президент Польщі Анджей Дуда оголосив про передачу польських танків Leopard українським збройним силам.

На засіданні Ради національної безпеки Дуда сказав, що прем'єр-міністр прибув до Києва у зв'язку з цією подією.

Після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Києві Матеуш Моравецький уточнив, що Польща вже доставила в Україну перші 4 танки Leopard.

Також відомо, що 105 українських військових вже прибули до Польщі для опанування танків Leopard 2. Крім танків Leopard українські військові отримають 60 одиниць PT-91 Twardy.

За словами прем'єра, танки будуть доставлені в Україну "протягом декількох днів". Зазначимо, PT-91 Twardy - це основний бойовий танк Польщі, який є модернізованою версією радянського Т-72М.

Нагадаємо, Польща неодноразово виявляла свою прихильність та готовність допомагати Україні до кінця. Союзники, в складі інших країн беруть участь в "танковій коаліції" з передачі німецьких танків для України, таким чином допоможуть перейти в контрнаступ.

На початку січня прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, прибувши на саміт лідерів ЄС у Брюсселі, заявив про готовність Польщі передати Києву винищувачі, але не робитиме це першою з країн НАТО.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.