#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Подорожі

Польща не планує закривати кордон для України

12.11.2021 774

Українці й надалі зможуть вільно подорожувати до країни, попри те, що Україну виключили із «зеленого» списку ЄС.

Фото: pixabay.com

Міністр внутрішніх справ Польщі запевнив, що країна не закриватиме свій кордон для громадян України і наша країна залишиться у «зеленій» зоні поїздок. Про це повідомила пресслужба українського МВС за підсумками телефонної розмови очільників силових відомств двох держав - Дениса Монастирського та Маріуша Камінського.

“Міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський на звернення Дениса Монастирського запевнив, що Україна залишиться в “зеленій зоні” поїздок”, повідомили у пресцентрі МВС.

Отже, станом на сьогодні, 16 країн Євросоюзу залишаються відкритими для громадян України - Греція, Латвія, Хорватія, Нідерланди, Естонія, Кіпр, Швеція, Австрія, Чехія, Бельгія, Данія, Франція, Ірландія, Словаччина, Іспанія і Польща.

Раніше "Погляд" повідомляв, що 11 європейських країн  вирішили не закривати кордони для українських туристів, які пройшли повний курс вакцинації.

Між тим, 9 листопада ЄС офіційно виключив Україну із «зеленого списку» для подорожей у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації. Але згодом з’явилася інформація про те, що Кіпр, Естонія та Хорватія не закриватимуть кордони для українських туристів. Наразі ж до них додалися: Нідерланди, Чехія, Австрія, Данія, Бельгія, Ірландія, Швеція та Франція.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.