Новини
Бориспіль

Подробиці з життя вчителя якого звинувачують у педофілії


Колишня дружина вчителя географії із Бориспільського району розповіла неприємні подробиці сумісного життя із чоловіком.

Повідомляє "Обозреватель".

Так зі слів жінки колишній чоловік бив її і серед ночі з дітьми виганяв на вулицю.

Також вона стверджує, що під час спільного життя помічала за чоловіком "дивацтва".

"Знаєте, це було помітно. Як тільки якесь свято, день народження, то чоловік задивлявся на хлопців", — розповіла жінка. Уточнила, що на підлітків.

"А десь років зо два тому, я була вагітною і збиралася в декрет, до мене звернулася колишня сусідка по гуртожитку. Вона сама жила з сином-школярем (я її давно не бачила, може вони поїхали). Поскаржилася, що мій колишній чоловік наполегливо кличе її сина в гості", — розповіла Світлана.

На запитання, чому ж вона залишила свою маленьку дитину з Юрієм, відповіла, що намагалася забрати його, двічі подавала в суд, але безрезультатно. Колишній чоловік нібито не давав їм бачитися, до неї додому сина не пускав. Мати протягом п'яти років бачила дитину тільки коли він приїжджав у село, де у батька залишився будинок. На дзвінки Юрій теж нібито не відповідав, скидав, а про старшу доньку взагалі не хотів піклуватися. Стверджує, що дівчинка навіть не нудьгує.

Однак колеги чоловіка, вчителі Мирненської школи не вірять у правдивість звинувачень і відгукуються про нього лише позитивно.

Нагадаємо у Бориспільському районі 35-річного вчителя звинувачують у розбещенні неповнолітніх.