Новини
Обухів
Культура
Дати

Події Майдану в живописі та графіці юних обухівських художників


Виставка художніх робіт «Два світи», що 22 лютого відкрилась в Обухові, продемонструвала  дитяче уявлення про одну з важких сторінок нашої сучасної історії. Автори усіх малюнків - учні з 8 до 16  років Дитячої школи мистецтв м. Обухова. Всього було представлено  більше двох десятків робіт.  Останні два тижні тривала активна підготовка юних художників  міської школи мистецтв  до  виставки присвяченої п’ятиріччю  подій Революції Гідності.
      Діти малювали свої роботи надихаючись враженнями від екскурсії до Національного  музею Революції Гідності, що знаходиться в Будинку профспілок, журналістам ІА «Погляд»  розповіла викладач образотворчого мистецтва ДШМ м. Обухова  - Лариса Рябченко.
[video width="368" height="656" mp4="https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/video-1550867705.mp4"][/video]
 
                Тематичну виставку відвідала вдова місцевого Героя Небесної сотні -  Світлана Чаплінська. Жінка  поділилася із нами своїми враженнями щодо творчого заходу.  
Дуже важливо,  щоб наше молоде покоління не забувало того, що зробили для них  ті 107  перших людей, котрі  загинули на Майдані. Дуже прикро мені, я  часто стикаюся з такою ситуацією, коли бачу, що зараз  чимало дітей навіть не знає, що таке Небесна сотня…
 
Як діти можуть знати, якщо їм не розповідають  про це дорослі, а в нашому місті навіть банера нема із фотографіями усіх загиблих майданівців. Тож подібні заходи у виховному сенсі, дуже корисні  для молодого покоління.  Я передивилася всі малюнки і була дуже вражена тим, що кожна робота  не просто була намальована , а видно, що дитина щось переживала  зображуючи  власний сюжет на папері.  Поділилася із нами Світлана Чаплінська - вдова Героя Небесної сотні.