![Піймали на гарячому у Білій Церкві затримали злочинця під час викрадення авто](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Pijmaly-na-garyachomu-u-Bilij-TSerkvi-zatrymaly-zlochyntsya-pid-chas-vykradennya-avto-2.jpg)
23-річний білоцерківець хотів викрасти авто, однак був затриманий поліцейськими на місці злочину.
Про це повідомили у поліції Білої Церкви.
Днями до поліції звернувся житель Білої Церкви та повідомив, що невідомий йому хлопець намагався заволодіти його автомобілем, який перебував у подвір’ї будинку.
Працівники кримінальної поліції, які прибули на місце злочину, встановили особу автокрадія, яким виявився 23-річний місцевий мешканець і в минулому вже мав проблеми з законом. Як пояснив останній, коли він, в нічний час повертався додому, його привабили незачинені ворота до одного з будинків по вулиці Василя Симоненка.
Зайшовши до двору, хлопець побачив на подвір’ї припаркований автомобіль ToyotaRav 4, і в мить у нього з’явилась ідея покататись на чужій автівці по нічному місту.
![Піймали на гарячому у Білій Церкві затримали злочинця під час викрадення авто](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Pijmaly-na-garyachomu-u-Bilij-TSerkvi-zatrymaly-zlochyntsya-pid-chas-vykradennya-avto.jpg)
Для цього він знайшов на подвір’ї держак від лопати, яким вибив заднє скло автомобіля, після чого проник до салону та сів за кермо.
![Піймали на гарячому у Білій Церкві затримали злочинця під час викрадення авто](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Pijmaly-na-garyachomu-u-Bilij-TSerkvi-zatrymaly-zlochyntsya-pid-chas-vykradennya-avto-3.jpg)
Всі намагання привести двигун в дію були марними і згодом «горе-водій» був помічений власником автівки, який повернувся додому та викликав працівників поліції.
Слідчі Білоцерківського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 15 (замах на злочин), ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України і правопорушнику вже оголосили про підозру. Зараз тривають слідчі дії.
Фото - поліція Білої Церкви.