#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Оцінювати школи за результатами ЗНО не можна: Гриневич

21.06.2019 Катерина Бенке 0

Фото: Освіторія

Міністерство освіти і науки поступово змінюватиме завдання зовнішнього незалежного оцінювання, які будуть націлені на оцінку рівня компетентності, а не тільки знань.

Про це розповіла міністерка освіти і науки Лілія Гриневич, - повідомляє "Освіторія".

Посадовиця заявила, що оцінювати школи за результатами ЗНО їх учнів неправильно, адже у підготовці до іспитів дітям часто допомагали репетитори та батьки. Крім того, є школи з різними спрямуваннями, тобто десь діти краще знають математику чи іноземну, бо така спецвалізація закладу.

Гриневич також заявила, що МОН планує змінювати завдання ЗНО, де, окрім знань, враховуватимуть вміння відповідати за свої дії та працювати у групі.

Наразі для розробки нових завдань не вистачає фахівців. Після оголошення результатів міжнародного дослідження PISA, де аналізували успішність 15-річних учнів у всьому світі, МОН розумітиме, з чого почати трансформаційні процеси.