Новини
Україна
Технології
Новини світу

Освіта і технології: про плани України щодо платформи онлайн-навчання від ЮНІСЕФ та Майкрософт


Країни, у яких розроблена програма дистанційного навчання, зможуть скористатися розширеною платформою для дистанційного навчання, розробленою ЮНІСЕФ та Майкрософт. Україна у числі перших готується запровадити нову програму, що включає онлайн-книги, відео, а також ресурси для батьків та дітей з інвалідністю, повідомляє ООН.

Щоб діти з усіх куточків світу могли продовжити навчання в умовах пандемії, ЮНІСЕФ та компанія Майкрософт оголосили про розширення створеної раніше платформи онлайн-навчання. Її назва – The Learning Passport. Вона була запущена для дітей із родин, які були змушені покинути власні домівки. Наразі в такій ситуації опинилися ще 1,57 млрд учнів в 190 країнах світу. Багато з них потребують допомоги.

«Закриті школи, ізоляція, постійне відчуття страху і тривоги – пандемія впливає на стан дітей по всьому світу, – наголосила глава ЮНІСЕФ Генрієтта Фор. – Ми повинні діяти спільно і використовувати будь-які можливості, щоб діти не відстали у навчанні і безболісно пережили ці важкі часи».

Робота над програмою The Learning Passport (Учнівський паспорт) стартувала ще 18 місяців тому, а пілотний проект планували запустити в цьому році. З початком пандемії, коли по всьому світу почали закриватися школи, платформу почали терміново розширювати.

Тепер всі країни, у яких розроблена програма дистанційного навчання, зможуть скористатися пропозицією ЮНІСЕФ та Майкрософт. У числі перших освоїти платформу готується Україна.

«COVID-19 не знає кордонів, а значить проблеми, які створює ця інфекція, теж треба вирішувати разом, за участю представників держави і приватного сектора», – переконаний очільник компанії Майкрософт Бред Сміт. За його словами, створена програма унікальна, адже дозволить подолати розрив між країнами і забезпечити навчання всіх школярів планети.

Для кожної держави передбачена окрема платформа, на яку можна потрапити через інтернет-сторінку learningpassport.unicef.org. Там зібрані підручники та інші навчальні матеріали на національній мові.

Читайте також У Києві запрацює дитячий садок в онлайні