Олексій Зіневич: «Я прийняв рішення брати участь у виборах»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/FB_IMG_1595327843538.jpg)
Відомий на Київщині громадський діяч та бізнесмен Олексій Зіневич заявив про свій намір балотуватися на місцевих виборах в Ірпені.
Про своє рішення брати участь у виборах на посаду голови Ірпінської ОТГ Олексій Зіневич заявив на своїй офіційній сторінці у фейсбуці.
«Я прийняв рішення брати участь у виборах, для того щоб наші діти жили краще за нас», - зазначив Зіневич.
У своєму пості він пообіцяв привести до влади порядних людей, зупинити хаотичну забудову в Ірпінській ОТГ та створити традицію раціонального використання бюджету.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/zinevych.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/zinevych2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/zinevych3.jpg)
«Місто потребує талановитих управлінців, а не відданих підлабузників у владі. Подякуємо минулим керманичам, але місто потребує змін, і ці зміни є кому робити. Я закликаю об'єднатись людей зі спільними поглядами та йти у владу», - наголосив Зіневич, закликавши долучатись до своєї команди активних та небайдужих людей.