#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Олександра Голуб: Дискримінація у рекламі вакансій

18.01.2022
Якщо в оголошенні про вакансію вказані бажані вік, стать, національність майбутнього працівника, Державна служба з питань праці може оштрафувати роботодавця на 65 тис. грн.

Олександра Голуб: Дискримінація у рекламі вакансій - зображення

Останнім часом надходить багато запитів щодо нових змін в законі про рекламу. Ці зміни стосуються реклами вакансій.

Насправді положення щодо заборони вказувати в оголошенні бажані вік, стать або національність потенційного кандидата вже давно є в нашому законодавстві.

І в законі про рекламу, і в законі про зайнятість населення. Але ці норми не працювали, тому що жоден держорган не був уповноважений накладати штрафи за ці порушення.

Олександра Голуб: Дискримінація у рекламі вакансій - зображення

Тепер за дискримінацію у рекламі вакансій Держпраці може оштрафувати роботодавця на 65 тис. грн.

Протягом 15 днів роботодавець має або оскаржити рішення контролюючого органу, або сплатити штраф.

До речі, розмір штрафу так само не змінювали, він висів у такому вигляді багато років.

Звичайно, "старі-нові" правила не викорінять усі стереотипи в головах працедавців і ейчарів, але принаймні збільшать шанси знайти свого працівника за межами звичних рамок пошуку.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.