Новини
Новини дня

Новини дня від 05.06.2019


Новини дня від 05.06.2019 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтеся:


18-літній Артем Левківський - ірпінський активіст. До міста переїхав у 2016 році та тоді ж вступив у боротьбу проти діючої влади. Пізніше став членом громадської організації “Молодий рух України”. Але Молодий хлопець і подумати не міг, що у активістської діяльності може бути темна сторона. Артему стріляли у вікно. Аліна Кожух розбиралась в деталях інциденту .


В Ірпінському суді знову не заслухали справу забудовника Антона Мирончука. Офіційна причина - суддя Оксана Пархоменко - в нарадчій кімнаті по іншій справі. Це підтвердила прес-секретар.Ближче до вечора стало відомо, що справу перенесли на 20 червня. Це вже вчетверте відкладають засідання. Нагадаємо, у ніч з 16 на 17 лютого в Ірпені патрульна поліція зупинила Мирончука за підозрою у керуванні автомобілем в нетверезому стані. Порушник не надав посвідчення водія і технічного паспорта. Він просто кинув правоохоронцям ключі, забрав свої речі і пішов спати.


Борги за комуналку можуть виявитися незаконними. Якщо ви є отримувачем субсидій та не використали її в період з жовтня по січень, а в червні отримали платіжки із заборгованістю, є привід звернутися до комунальників та вимагати перерахувати вартість послуг. Адже цілком ймовірно, що сума зекономленої субсидії не була врахована. У комунальників варто запитати роздруківку з наступною інформацією: яка соціальна норма, скільки газу, води, тепла, світла фактично спожито, скільки сплачено та скільки зекономлено. Радимо перевірити цю інформацію та самостійно розрахувати суму до сплати.
У Вишгороді знайшли унікальний археологічний об’єкт. На території музею гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника вже майже два тижні тривають розкопки. Археологи відкопують споруду 12 століття, яка ймовірно була житлом давньоруського гончара. Таких історичних пам'яток в Україні - менше 10. Як відбуваються розкопки - дивіться в сюжеті.


Ненудна фізра. Спортивна команда “JuniorZ” “прокачала” шкільний спорт у селищі Немішаєве. Для учнів та вчителів вони організували спортивний фестиваль, на якому представили неолімпійські види спорту. Які саме - знає Мілена Терещенко.


На сьогодні це вся інформація. На все добре.