Новини
Україна
Автоновини

Новий електрокар від Рено - Renault Zoe 2020


Renault Zoe 2020 — довгоочікуваний новий електромобіль від французького автовиробника Renault, який компанія нещодавно розсекретила.

Про нове електроавто повідомляє Автоцентр.

З нововведень у новому авто з’явилась батарея на 52 кВтг, якої Рено Зої так не вистачало. Відповідно до циклу WLTP новий електромобіль Рено здатний подолати 390 км, що в перерахунку на реальні цифри означає приблизно 250 км, що є непоганим показником.

Багато хто оцінить і продуктивність — нинішня версія R110 розвиває 108 к.с. (225 Нм), а Renault Zoe R135 здатна видавати 135 к.с. 245 Нм крутильного моменту. Розгін до 100 км/год у цьому разі потребуватиме менше ніж 10 с. Також автомобіль отримав нову зарядку — разом з 22-кіловатною тепер опційно пропонуватимуть зарядкур на 50 кВт (145 км за півгодини).

Кузов, як видно, залишився попереднім, як і платформа. Але зовнішність змінилася. Насамперед увагу привертає нове обличчя — Zoe тепер має доросліший вигляд, серйозніший і навіть трохи агресивніший. Цьому сприяють нові фари і стильне оформлення повітрозабірника в передньому бампері.

Ззаду змінилася графіка ліхтарів.

Оновлення торкнулось і середини. Виявилося, що в компанії підготували повністю нову передню панель. На ній центральне місце займає 9,3-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto. Цифровий щиток приладів збільшився до 10 дюймів.

Варто відзначити досить симпатичний, сучасний і акуратний дизайн передньої панелі. Новими також виявилися дверні карти.

З інших нововведень — електронне гальмо стоянки, що тепер активується за допомогою натискання кнопки, і дискові задні гальма. Очікується, що на європейський ринок Renault Zoe 2020 модельного року потрапить восени.

Ціна на нову модель поки що невідома. Наразі Zoe старої моделі з батареєю на 40 кВтг у Німеччині коштує близько 37 тис. євро без урахування державних субсидій.

Фото - Автоцентр.