Бородянка
Відбудова регіону

Німеччина реконструюватиме відділення лікарні у Бородянці

Селищна рада Бородянки підписала меморандум з Українським фондом соціальних інвестицій про розробку проєктної документації та реконструкцію патолого-анатомічного відділення Бородянської центральної районної лікарні.

Німеччина реконструюватиме відділення лікарні у Бородянці - зображення
Фото: Ірина Захарченко

Німеччина проведе реконструкцію відділення у Бородянській лікарні.

Про це повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Вона повідомила, що селищна рада Бородянки підписала меморандум з Українським фондом соціальних інвестицій про розробку проєктної документації та реконструкцію патолого-анатомічного відділення Бородянської центральної районної лікарні.

Реконструкція відбудеться за грантові кошти Уряду Німеччини. Їх надасть німецький банк розвитку KfW.

"На сьогодні Бородянська лікарня обслуговує три громади – Бородянську, Немішаївську та Пісківську, де загалом проживають майже 50 тисяч мешканців. Модернізація інфраструктури лікарні відбудеться в рамках проєкту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VII)", спрямованого на підвищення спроможностей медичних закладів шляхом енергоефективного оновлення приміщень, постачання медичного обладнання, проведення навчальних заходів для медичного персоналу та керівників закладів", –

повідомила Ірина Захарченко.

Нагадаємо, в Україні відбувається впровадження сучасної моделі соціально-психологічної реабілітації ветеранів та їхніх родин. Будівництво ведеться на місці знищеного російськими окупантами Центру соціально-психологічної реабілітації населення у місті Бородянка Київської області.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.