Новини
Технології
Автоновини

Незабаром на авторинок випустять електричний автодім Tesla Roamer


Створенням будинку на колесах займатимуться не інженери американської компанії.

Про це повідомляє телеграм-канал Kosatka.media.

До цього вже були спроби створення автодому без вихлопів, але всі вони не мали по-справжньому потужних приводів, які б забезпечували істотний запас ходу на одному заряді.

Ситуацію вирішив змінити Тревіс Рабенберг - відомий підприємець і завзятий мандрівник, який готує прототип електромобіля Tesla на базі Tesla Model S з місцями для комфортного проживання. Очікується, що електричний автодім Roamer (така буде його назва) буде розвивати швидкість до 242 км/год, а його заряду вистачить для того, щоб без «дозаправок» покривати відстань до 322 кілометрів.

Тревіс Рабенберг заявив, що спробує встановити рекорд Гіннеса серед найшвидших кемперів. Також відомо, що ентузіаст планує продемонструвати широкому загалу Tesla Roamer в Дубаї на виставці автомобілів World Expo 2020.

Дах житлового відсіку, встановленого замість задньої частини хетчбека, може відкидатися в сторону. Місце проживання мандрівника при цьому обладнано ліжком і баками для води, які забезпечують функціонування раковини і туалету. До того ж, творець кемпера забезпечив дах житлового відсіку ще й сонячними батареями, які можуть генерувати до 1000Вт.

Очікується, що перший прототип «зеленого» будинку на колесах буде представлений у квітні на спеціальному заході в Мічиганському департаменті енергетики.