#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Яготин

Невдалі пограбування і самогубство в Яготині

29.06.2019 Надiя Проценко 0

Крадія, якому не вдалося пограбувати універмаг в Яготині, від самогубства на місці злочину врятували поліцейські охорони.

Невдалі пограбування і самогубство в Яготині

Програвши значні кошти, 34-річний житель міста Яготин, щоб покращити власне матеріальне становище, вирішив обікрасти місцевий магазин.

Усе продумав заздалегідь: батькам сказав, що пішов на нічну зміну, а сам, взявши з дому болгарку, подовжувач та змінний одяг, проник у робочий час до універмагу та чекав його закриття у підвалі.

Усі перепони горе-крадій вирізав болгаркою, однак до пункту обміну валют та різних відділів магазину потрапити все одно не зміг. Коли намагався проникнути до ювелірного відділу, спрацювала сигналізація – і за лічені хвилини наряд поліції охорони Яготинського району прибув до торговельного закладу.

Побачивши правоохоронців, чоловік перелякався і полоснув себе по шиї канцелярським ножем, а також зателефонував батькам, благаючи у них пробачення та своє нікчемне життя.

Поліцейські охорони професійно відреагували на дії зловмисника і зробили все можливе, аби він залишився живим. Після чого викликали карету швидкої допомоги і доправили крадія до лікарні.

Джерело: Поліція Київської області