«Нерест 2021»: на гачок поліцейських потрапили браконьєри
Водна поліція Київщини зафіксувала факти незаконного вилову риби.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Ryba2_obr.jpg)
Під час профілактичних заходів «Нерест 2021» співробітники сектору водної поліції Бориспільського райуправління поліції зафіксували незаконний вилов риби. Про це повідомила Поліція Київської області.
Зокрема, поліцейські спільно з працівниками екологічної інспекції міста Києва та Київської області за допомогою мисинових сіток браконьєри спіймали 524 кг риби. Сума нанесених таким чином збитків склала у понад 33 тис. грн. Порушники – а це були жителі Бориспільського району – незаконо ловили водні біоресурси на річці Дніпро (Канівське водосховище) у межах Циблівської сільської об’єднаної територіальної громади.
«Поліцейські вилучили низку речових доказів, зокрема виловлену рибу, знаряддя лову та плавзасоби. За даним фактом відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Покарання передбачено у вигляді обмеження волі на строк до трьох років», - зазначають поліцейські.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Ryba1_obr.jpg)
Вони просять громадян бути відповідальними та дотримуватися встановлених норм природоохоронного законодавства. І нагадують, що нині триває нерест - важливий та особливий період у житті мешканців водойм. То ж діють визначені законодавством правила рибальства, яких потрібно дотримуватися.
У сфері екопорушень поліцейські фіксують немало випадків. Зокрема, на Київщині вивозили чорнозем без документів: патрульні зупинили КамАЗ біля села Чайки.
А в Бучі чоловкі убив собаку: йому повідомили про підозру.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.