#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Головні новини
Здоров'я

Науковці прогнозують більше 1 млн випадків COVID-19 в Україні на кінець року

26.11.2020 Надiя Проценко 0

Нині за весь час пандемії в Україні (станом на 26 листопада) налічується 677 189 випадків COVID-19. На кінець грудня, за розрахунками вчених, загальна кількість підтверджених випадків коронавірусу сягне 1 мільйона.

фото - unsplash.com

Такий прогноз оприлюднив Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень Національної академії наук.

За оцінками, до кінця листопада може бути близько 12 649 померлих від COVID-19, а на 20 грудня летальних випадків може бути більше 18 тисяч.

Станом на 26 листопада від ускладнень коронавірусної хвороби померли 11 717 пацієнтів.

Графік із Facebook Олексія Альохіна, головного наукового співробітника Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень

Натомість українців, які побороли COVID-19 за весь час пандемії, наразі налічується 317 395 осіб. До кінця листопада, на думку вчених, їх буде майже 350 тисяч, а до другої половини грудня – до 600 тисяч.

«З урахуванням того, що минулий прогнозний тиждень не продемонстрував наявність будь-яких видимих зрушень в тенденції розвитку епідемії COVID-19 в Україні, цілком очікувано, що прогнози показують настільки ж негативний розвиток епідеміологічної ситуації в країні в найближчій перспективі», – зазначив Олексій Альохін, головний науковий співробітник Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень.

Довідка. Прогнозування основних показників розвитку епідемії COVID-19 в Україні здійснюється щотижнево з використання чотирьох якісно різних математичних моделей та методів прогнозування на 7-денний (тижневий основний) та 28-денний (4-тижневий приблизний, оціночний) прогнозні періоди, починаючи з понеділка першого прогнозного тижня.

26 листопада в Україні знову два антирекорди: найбільше хворих і госпіталізованих за добу.

Дізнайтесь більше про тестування на COVID-19: куди звертатись, як підготуватись, вартість.