Наркотики, нетверезі водії, підробка посвідчення водія: минула доба на Броварщині
Упродовж доби поліцейські груп реагування патрульної поліції Броварського відділу поліції виявили низку правопорушень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116108949_122175859567517_592772857241837294_n.jpg)
Поліцейськими було виявлено та задокументовано трьох водіїв з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння, ними виявились чоловіки 22, 28 та 46 років, а двоє із них ще й не мали відповідних документів на право керування транспортним засобом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116156084_122175832900853_3069976661022076271_n.jpg)
Тож відносно водіїв були зібрані адміністративні матеріали за водіння автомобіля у нетверезому вигляді та за керування транспортним засобом без відповідних документів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116153489_122175869567516_261815871713591965_n.jpg)
Також поліцейські виявили 29-річного водія, який мав при собі наркотичний засіб амфетамін. Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116028864_122175749567528_2170469928632788489_n.jpg)
Ще два чоловіки 48 та 28 років спробували провести махінації з номером кузова транспортних засобів. У першому випадку номер кузова автомобіля було знищено, в у другому - ще й замінено.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116228802_122175766234193_2711133785061935354_n.jpg)
А ще в одного 28-річного водія, гостя нашої країни, було задокументовано ознаки підробки водійського посвідчення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116011505_122175809567522_3227575989410440379_n.jpg)
"В кожному випадку поліцейськими були зібрані відповідні матеріали, та кожен правопорушник відповість перед законом за свої незаконні дії", - зазначив начальник Броварського відділу поліції Максим Скидан.
Нагадаємо, що на Броварщині правоохоронці припинили домашнє насильство, подія сталася у селі Квітневе.
Фото зі сторінки Максима Скидана у ФБ