NAMU присвятив виставку темі тварин в українському живописі
З 19 грудня в Національному художньому музеї України відкрили виставку «Помічник, супутник, друг». Вона демострує розмаїття підходів до зображення тварин в українському мистецтві XIX – початку ХХ століть.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/131478787_10157690775613144_2796845178817033478_o.jpg)
Усі твори експозиції правдиво передають ставлення до тварин у ХІХ – на початку ХХ ст., розкривають тодішній взаємозв’язок між людиною та твариною, повідомляє events.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/132278364_10157706054328144_4086913278526528243_o.jpg)
Виставковий проект охопив образотворчу й етичну проблематику, завдяки популярним і маловідомим творам з колекції NAMU глядачі зможуть зосередитись на різних аспектах стосунків людини й тварини, та задуматись над тим, як ці стосунки змінилися з плином часу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/132635206_10157706055013144_2628991525762326217_o.jpg)
В експозиції представлені роботи Олександра Мурашка, Всеволода Максимовича, Киріака Костанді, Миколи Самокиша, Валер’яна Яблочкіна, Сергія Світославського, Сергія Васильківського та інших художників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/132551808_10157706054558144_4471829776911000776_o.jpg)
Виставка триватиме до 28 березня наступного року.
Раніше «Погляд» повідомляв про виставку в «Уваровському домі» Ворзеля, де вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/132635206_10157706055013144_2628991525762326217_o-1.jpg)
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.
Читайте також про те, що в Києві триває виставка новорічних іграшок ручної роботи.