Наловив риби на 120 тис. грн.: на Вишгородщині зловили браконьєра
![Наловив риби на 120 тис. грн.: на Вишгородщині зловили браконьєра Наловив риби на 120 тис. грн.: на Вишгородщині зловили браконьєра - зображення](/storage/resized/lg/news/96bc8df9-4c9f-45f5-967f-9ee909605ec2/09_ruba.jpg)
На Вишгородщині правоохоронці затримали браконьєра, який спричинив державі збитків на чималу суму. Зловили недобросовісного рибака 6 липня на Київському водосховищі поблизу села Толокунь, повідомляє пресслужба поліції Київщини.
"Поліцейські та представники добровольчого формування територіальної громади Вишгородського району, спільно з Державною екологічною інспекцією, виявили факт незаконного вилову риби на Київському водосховищі поблизу села Толокунь", –
пресслужба поліції Київщини
Браконьєром виявився 54-річний місцевий житель. Ловив рибу він тенетами, що незаконно. Своїми діями він спричинив державі збитків на суму майже 120 тис. грн. Також у недобросовісного рибака поліцейські вилучили гумовий човен, приладдя та незаконно добуті водні ресурси.
![Наловив риби на 120 тис. грн.: на Вишгородщині зловили браконьєра Наловив риби на 120 тис. грн.: на Вишгородщині зловили браконьєра - зображення](/storage/resized/lg/news/96bc8df9-4c9f-45f5-967f-9ee909605ec2/09_ruba2.jpg)
За даним фактом розпочато досудове розслідування. Правопорушнику замість улову загрожує обмеження волі до 3 років.
Нагадаємо, днями на Фастівщині серед білого дня чоловік влаштував стрілянину в селі. А на Вишгородщині викрадач-невдаха на викраденому авто потрапив у ДТП.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.