Новини
Україна
Економіка

Нацбанк поповнив банки валютною готівкою

27.09.2022
Незабаром до кас банків надійде додатковий обсяг готівкової іноземної валюти.

Нацбанк поповнив банки валютною готівкою - зображення

Національний банк України вчергове провів операції з системно важливими банками з обміну готівкової валюти на безготівкову для підкріплення кас банків. До обміну НБУ запропонував $100 млн США та €100 млн. Про це повідомила пресслужба регулятора.

Зазначається, що такі операції здійснюються для розв'язання проблеми з тимчасовою нестачею готівкової іноземної валюти в касах окремих банків, що виникла через логістичні труднощі з доставкою валюти з-за кордону.

"Заходи з підкріплення кас банків готівковою валютою вже мали ефект. Проблема з нестачею готівкової валюти в касах окремих банків поступово вирішується, про що, зокрема, свідчить зменшення кількості банків – учасників таких операцій.

Загалом порівняно з початком вересня залишки готівки в касах банків істотно збільшилися й банки починають активніше задовольняти попит громадян у готівковій валюті", –

пресслужба Національного банку України

Також у НБУ підкреслили, що "підкріплення" кас банків готівковою валютою жодним чином не впливає на міжнародні резерви України.

Нагадаємо, на початку вересня повідомлялося, що міжнародні резерви України збільшилися на 13,6%.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.