#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Немішаєве
Світ-суспільство
Україна-суспільство

На Європейському конгресі місцевого самоврядування Україну представив селищний голова з Київщини

20.04.2019 Бобрик Юлія 0

Немішаївський селищний голова взяв участь у Європейському конгресі місцевого самоврядування.

Черговий, вже п’ятий, захід Європейського конгресу відбувся у польському Кракові.

До складу української делегації ввійшли переможці минулорічного Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». Немішаєве вже другий раз поспіль виборює перше місце в номінації Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах. В 2017 році таким проектом стала Картка Немішаївця, а в 2018 – проект Системний облік мереж зовнішнього освітлення та картування.

Переможці конкурсу, окрім інших відзнак, отримують нагоду взяти участь у черговому Європейському конгресі місцевого самоврядування. Цього року переможці мали змогу також спробувати себе в ролі спікерів і представити свої практики, визнані в Україні кращими, широкому загалу європейських муніципалів.

Немішаївскьий селищний голова Сергій Замідра виступив в тематичному блоці «Розумне село: чи готові ми до цього?», поділився своїм управлінським досвідом і майстерно модерував загальну дискусію за участю лідерів місцевих громад з Польщі, Португалії, Франції.

Як повідомляє Council of Europe, практика Немішаївської селищної ради за 2018 рік вже діє в Україні. А віднині її взяли як приклад ще й європейські колеги.