Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Екологія
Кримінальні новини
Вода

На Вишгородщині за два дні спіймали 13 браконьєрів


Під час рейду Київський рибоохоронний патруль на річці Тетерів виявив порушників правил рибальства

На річці Тетерів, у районі сіл Богдани та Пилява Вишгородського району лише 15 лютого під час рейду Київський рибоохоронний патруль зафіксував 12 громадян, які здійснювали вилов риби у забороненому місці для будь-якого рибальства. 16 лютого дня у цьому ж місці рибпатрульні виявили чоловіка, який незаконно займався промисловим виловом риби. На всіх браконьєрів оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

«Київський рибоохоронний патруль нагадує, що згідно з законодавством існує заборона на вилов водних біоресурсів протягом всього року на Київському водосховищі (перед гирлом р. Тетерів), а також на Канівському водосховищі (на відстані 5 км вниз від греблі Київської ГЕС, в затоці "Річище" вниз, від греблі до гатки та в затоці "Галерне" на всій акваторії). Відомство закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення правил рибальства або порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18», повідомляє Київський рибоохоронний патруль.

Санкції для браконьєрів:

За вилов риби у заборонених місцях – адмінвідповідальність згідно з ч. 3 ст. 85 КУпАП у вигляді попередження або накладення штрафу до 170 грн.

За грубе порушення правил рибальства із застосуванням заборонених знарядь лову, відповідно до ч. 4 ст. 85 КУпАП – штраф до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.