Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Екологія
Кримінальні новини
Вода

На Вишгородщині спіймали браконьєрів-варварів


У селі Осещина порушники ловили рибу, використовуючи електрострум.

Фото Київського рибоохоронного патруля

Сьогодні, 18 серпня, У затоці Раковій, неподалік острова Великий, що в Осещині Київський рибоохоронний патруль під час рейду виявив двох браконьєрів. Вони незаконно ловили рибу з гумового човна, використовуючи  варварський  спосіб – за допомогою електровудки. А це –грубе порушення правил рибальства.

«Під час перевірки, рибпатрульні виявили рибу у такій кількості: синець - 19 шт., плітка - 17 шт., по 2 шт. судака та плоскирки і сом - 1 шт. загальною вагою майже 9 кг. Загальна сума нанесених збитків становить 4 573 грн.», повідомляє Управління Держрибагентства у м. Києві та Київській області.

І зазначає, що на порушників складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя лову, човен та незаконно спійману рибу вилучено до рішення суду.

В.о. начальника Київського рибоохоронного патруля Сергій Старунов прокоментував ситуацію так:  «Застосування електроструму для здійснення лову риби є неприпустимим, адже це завдає масштабного руйнування всій екосистемі водойми. Електровудка здатна знищити все живе – від риби та ікри до планктону і найдрібніших мікроорганізмів. Та риба, яка не гине від дії електроструму, у майбутньому може втратити здатність нереститися».

 ДОВІДКА. Гаряча лінія  Київського рибоохоронного патруля: (099) 341-73-18.

Фото Київського рибоохоронного патруля

Як повідомляв «Погляд», столичне озеро «Гарячка» небезпечне для киян.