Новини
Новини Київської області
Акції
Вишгород
Екологія
Вода

На Вишгородщині порубали рибальські сітки


Київський рибоохоронний патруль  знищив понад 6,5 кілометрів заборонених знарядь лову

Учора, 18 березня, Київський рибоохоронний патруль провів відбулося перше у цьому році знищення заборонених знарядь лову. Загальна їх кількість становила 257 одиниць, загальна довжина утилізованих сіток склала 6 518 метрів. Знищено  99  сіток, 59 косинок, 25 раколовок, 23  «екрани», 17  «павуків», 15 колючих знарядь для вилову методом багріння («драч»), 9  ятерів, 4 сак-топтухи, по 2  «вертольоти» та волоки, а також по 1 «парашуту» та ості.

«Знищувалися знаряддя лову, вилучені у порушників протягом 2018 - 2019 років та відповідно до актів безхазяйного майна. Ліквідація здійснювалась шляхом приведення сіток у непридатність – рубанням та різанням», повідомляє Київський рибоохоронний патруль і зауважує, що захід відбувся за участі представників Київського рибоохоронного патруля, відділу погашення боргу Вишгородського управління ГУ ДФС у Київській області, Управління фінансів Вишгородської районної державної адміністрації Київської області та Вишгородського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області.

«Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову передаються на склад конфіскованого майна і до рішення суду зберігаються як доказова база. При винесенні постанови суд вирішує, що робити з ними – повернути порушнику або знищити. Наразі значна кількість адміністративних справ все ще перебуває на розгляді в судах і ми чекаємо на їх рішення», - відзначив в.о. начальника Олег Баздуганов.