#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Акції
Вишгород
Довкілля
Вода

На Вишгородщині порубали рибальські сітки

19.03.2020 Косянчук Інна 0

Київський рибоохоронний патруль  знищив понад 6,5 кілометрів заборонених знарядь лову

Учора, 18 березня, Київський рибоохоронний патруль провів відбулося перше у цьому році знищення заборонених знарядь лову. Загальна їх кількість становила 257 одиниць, загальна довжина утилізованих сіток склала 6 518 метрів. Знищено  99  сіток, 59 косинок, 25 раколовок, 23  «екрани», 17  «павуків», 15 колючих знарядь для вилову методом багріння («драч»), 9  ятерів, 4 сак-топтухи, по 2  «вертольоти» та волоки, а також по 1 «парашуту» та ості.

«Знищувалися знаряддя лову, вилучені у порушників протягом 2018 - 2019 років та відповідно до актів безхазяйного майна. Ліквідація здійснювалась шляхом приведення сіток у непридатність – рубанням та різанням», повідомляє Київський рибоохоронний патруль і зауважує, що захід відбувся за участі представників Київського рибоохоронного патруля, відділу погашення боргу Вишгородського управління ГУ ДФС у Київській області, Управління фінансів Вишгородської районної державної адміністрації Київської області та Вишгородського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області.

«Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову передаються на склад конфіскованого майна і до рішення суду зберігаються як доказова база. При винесенні постанови суд вирішує, що робити з ними – повернути порушнику або знищити. Наразі значна кількість адміністративних справ все ще перебуває на розгляді в судах і ми чекаємо на їх рішення», - відзначив в.о. начальника Олег Баздуганов.