На Вишгородщині 15-річний підліток побив чоловіка за відмову дати цигарку
Неповнолітньому нападнику загрожує до 5 років за ґратами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/11/technology-ge85cf0674_1280.jpg)
Поліція Вишгородського району повідомила, що інцидент стався 15 листопада. Компанія молодиків, серед яких двоє були неповнолітніми, «відпочивала» біля магазину у місті Славутич.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/11/258881672_4576000822455054_4264604164713708167_n.jpg)
Поруч з молодиками опинився 31-річний потерпілий. Один з хлопців, якому 15 років, підійшов до незнайомця і попросив дати йому цигарку, але чоловік відповів відмовою. Після цього підліток почав нецензурно висловлюватися та завдав чоловіку декілька ударів в обличчя та грудну клітку, після чого потерпілий впав.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/11/258615678_4576000809121722_627254555708433691_n.jpg)
Чоловік, який виявився місцевим мешканцем, звернувся до правоохоронців і малолітнього хулігана затримали. Натепер поліція відкрила оголосила йому підозру і відкрила справу за хуліганство. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років.
Нагадаємо, у селі Крюківщина чоловік розстріляв розбійників, які вночі вдерлись до його будинку. Грабіжники вимагали у його дружини та доньки віддати цінності та заощадження. Втім, чоловік помітив зловмисників та відкрив по них вогонь.
Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.